Zázračná dieta NEEXISTUJE!

▶️ Pojďme si říci nepříjemnou pravdu úplně na rovinu. Pokud se někdo PROJÍ🍔 a PROSEDÍ📺 až k obezitě třeba během 20 LET, tak nemůže očekávat, že najde nějaký tajný postup, jak díky nějaké extrémní dietě anebo zázračné metodě najednou vše zhubne a získá vyrýsovanou svalnatou postavu za 4 týdny.

 

 

➡️ ŽÁDNÁ TAKOVÁ DIETA ANI METODA NEEXISTUJE! 🚫

 

 

➡️ Velká část lidí s nadváhou či obezitou bohužel neustále hledá nějakou zázračnou dietu, postup nebo metodu🔮, díky které se jim povede konečně zhubnout. Střídají období EXTRÉMNÍCH a NEUDRŽITELNÝCH diet s obdobími následného PŘEJÍDÁNÍ🍕, které po drastických dietách nevyhnutelně následují. A jejich hmotnost kvůli „jo-jo efektu“ po každé takové hubnoucí epizodě v průběhu let neustále roste a roste📈.

 

➡️ Řada lidí bohužel stále doufá, že jednoho dne konečně objeví tu pravou zázračnou a utajovanou dietu nebo postup, když nefungovala dieta před tím – „nezhubl(a) jsem při ketodietě a udržitelný výsledek nepřišel ani při dodržování půstů? tak co příště zkusit sacharidové vlny? nebo dělenou stravu? anebo je možná řešením veganská dieta? nebo detox? případně koktejly na hubnutí místo stravy? a co spalovače tuku z USA? nebo jít na liposukci? no, rozhodnu se až za měsíc, po téhle dietě teď už nemůžu a chci se teď pořádně najíst“.

 

➡️ Řešením tohoto problému NENÍ vždy na pár týdnů vyzkoušet nějakou extrémní, drastickou a NEUDRŽITELNOU dietu a následně se plní demotivace😰 vrátit k přejídání🍟.

 

➡️ Řešením tohoto problému je vytvoření dlouhodobě UDRŽITELNÝCH návyků v oblasti výživy🍏 a pohybu🚴‍♀️. Zkvalitňujte POSTUPNĚ Váš jídelníček, i kdybyste měli začít jen tím, že si místo sušenky dáte ke svačině kus zeleniny🥕. ZPRAVIDELŇUJTE své pohybové aktivity, i kdybyste měli začít jen tím, že půjdete obden 30 min na procházku🏃‍♂️. Postupně pohyb navyšujte a jídelníček zkvalitňujte. Řešením pro dlouhodobé a UDRŽITELNÉ výsledky je SOUVISLÁ každodenní práce a POSTUPNÉ zlepšování, ne nárazové diety a zázračné metody. Žádné takové totiž NEEXISTUJÍ!

 

✔ Díky za sdílení! 📲💻

Tags: