KNIHY

KNIHA O VÝŽIVĚ PRO VŠECHNY

MODERNÍ VÝŽIVA VE FITNESS A SILOVÝCH SPORTECH

Hlavním cílem celé knihy bylo přinést moderní a komplexní publikaci s nejnovějšími a vědecky podloženými poznatky o všech aspektech sportovní výživy ve fitness a silových sportech. V jednotlivých kapitolách teoretické části knihy jsou postupně vysvětleny základy biochemie a fyziologie sportovní výživy, řízení a regulace energetického i látkového metabolismu v kontextu sportovního tréninku, dávkování a načasování příjmu jednotlivých živin, skutečný význam užívání doplňků výživy a také nejrozšířenější výživové mýty i kontroverzní témata jako je lepek, sacharidy, veganství, antibiotika v mase, palmový olej a mnoho dalších.

koupit knihu →

Rok vydání: 2018
rok dotisku: 2018
počet stran: 552
rozměr: 149 x 210 mm
typ: pevná bez přebalu lesklá

PRO KULTURISTY

PŘÍPRAVA NA SOUTĚŽ
V KULTURISTICE
OD A DO Z

Publikace Příprava na soutěž v kulturistice od A do Z je kompletním průvodcem celoroční kulturistickou přípravou kondičně trénujících sportovců i závodníků nejvyšší výkonnostní úrovně. Provede Vás celou přípravou od začátku až po soutěžní pódium. V první části knihy se dozvíte nejdůležitější zásady posloupnosti a fázování celoroční kulturistické přípravy. V následujících kapitolách jste postupně provedeni každou částí přípravy zahrnující vždy podrobný popis specifik tréninkové metodiky s rozpisy nejúčinnějších kulturistických tréninků.

koupit knihu →

Rok vydání: 2012
rok dotisku: 2017
počet stran: 114
rozměr: 149 x 210 mm
typ: brožovaná bez přebalu, lesklá.

E-BOOK / SUPLEMENTUJ EFEKTIVNĚ:

Na trhu dnes existuje nepřeberné množství suplementů. Reklamy na všechny produkty a obsažené látky se předhánějí ve tvrzeních o zázračných účincích na nárůst svalové hmoty a síly, zvýšení sportovního výkonu a zlepšení regenerace.

Na 270 stranách najdete podrobné informace o všech doplňcích výživy pro sportovce a ke každé jedné látce i suplementu kompletní současné vědecké poznání! E-book obsahuje více než 500 citací vědeckých studií, více než 50 našich názorných infografik, synergické kombinace látek i suplementační plány.

VÍCE O E-BOOKU→

LISTOPAD: CELODENNÍ KURZY

V sobotu se také uskuteční on-line webinář pro vytrvalostní sportovce:

MEZINÁRODNÍ KONFERENCE MODERNÍ VÝŽIVY
/ 26. 11.2022

Zvu Vás již na 4. ročník mezinárodní konference o výživě, kterou pořádáme v rámci Institutu Moderní Výživy.

Formát letošní konference bude výrazně jiný než v minulosti. Poprvé v naší historii se letošní konference uskuteční v tzv. hybridní formě, tedy s možností fyzické účasti přímo v sále anebo s možností živé on-line účasti odkudkoliv z pohodlí Vašeho domova. Všichni účastníci fyzické i on-line formy konference získávají videozáznam z celé konference. Účastníci fyzické formy konference v Praze mají v ceně vstupenky samozřejmě zajištěný oběd a občerstvení v průběhu celého dne konference.
přejít na web konference →