Zázračná dieta NEEXISTUJE!

Zázračná dieta NEEXISTUJE!
Pojďme si říci nepříjemnou pravdu úplně na rovinu. Pokud se někdo PROJÍ a PROSEDÍ až k obezitě třeba během 20 LET, tak nemůže očekávat, že najde nějaký tajný postup, jak díky nějaké extrémní dietě anebo zázračné metodě najednou vše zhubne a získá vyrýsovanou svalnatou postavu za 4 týdny.

ŽÁDNÁ TAKOVÁ DIETA ANI METODA NEEXISTUJE!

Velká část lidí s nadváhou či obezitou bohužel neustále hledá nějakou zázračnou dietu, postup nebo metodu, díky které se jim povede konečně zhubnout. Střídají období EXTRÉMNÍCH a NEUDRŽITELNÝCH diet s obdobími následného PŘEJÍDÁNÍ, které po drastických dietách nevyhnutelně následují. A jejich hmotnost kvůli „jo-jo efektu“ po každé takové hubnoucí epizodě v průběhu let neustále roste a roste.


️Řada lidí bohužel stále doufá, že jednoho dne konečně objeví tu pravou zázračnou a utajovanou dietu nebo postup, když nefungovala dieta před tím – „nezhubl(a) jsem při ketodietě a udržitelný výsledek nepřišel ani při dodržování půstů? tak co příště zkusit sacharidové vlny? nebo dělenou stravu? anebo je možná řešením veganská dieta? nebo detox? případně koktejly na hubnutí místo stravy? a co spalovače tuku z USA? nebo jít na liposukci? no, rozhodnu se až za měsíc, po téhle dietě teď už nemůžu a chci se teď pořádně najíst“.


️Řešením tohoto problému NENÍ vždy na pár týdnů vyzkoušet nějakou extrémní, drastickou a NEUDRŽITELNOU dietu a následně se plní demotivace vrátit k přejídání.


️ Řešením tohoto problému je vytvoření dlouhodobě UDRŽITELNÝCH návyků v oblasti výživy a pohybu‍️. Zkvalitňujte POSTUPNĚ Váš jídelníček, i kdybyste měli začít jen tím, že si místo sušenky dáte ke svačině kus zeleniny. ZPRAVIDELŇUJTE své pohybové aktivity, i kdybyste měli začít jen tím, že půjdete obden 30 min na procházku‍️. Postupně pohyb navyšujte a jídelníček zkvalitňujte. Řešením pro dlouhodobé a UDRŽITELNÉ výsledky je SOUVISLÁ každodenní práce a POSTUPNÉ zlepšování, ne nárazové diety a zázračné metody. Žádné takové totiž NEEXISTUJÍ!


Díky za sdílení!

NADCHÁZEJÍCÍ: 
vzdělávací akce

V sobotu se také uskuteční on-line webinář pro vytrvalostní sportovce: