Naturální Maximum

Naturální Maximum
Navádět NEZLETILÉ k užívání dopingu a posílat jim rozpisy kúry místo lepšího tréninku nebo jídelníčku je obrovská prasárna . Nejvíce jsem alergický na pokrytecké tvrzení některých imbecilů „oni by sypali stejně, tak jim jen chceme ukázat, jak sypat správně“. Ne, nesypali. Doping je ve vrcholovém sportu více než 100 let, ale ještě před 5 lety by se nestalo, aby člověk přišel do fitka a tam se v šatně dva mladí kluci(kteří ani nevypadají, že cvičí!), bavili o trenu a inzulínu jako o lentilkách, protože to viděli na YouTube/Instagramu. A pokud by se o dopingu přece jen nějak dozvěděli (třeba ze zahraničí), tak by byl obrovský rozdíl, pokud by jim nějaká fitness „celebrita“, kterou sledují, jasně řekla, že to je v jejich věku skutečně nesmysl a nejdříve se mají naučit pořádně cvičit a jíst a že riskují spoustu vážných zdravotních následků

Místo toho mladým lidem na internetu zfetovaná  tvrdí, že „naturálně svaly nerostou“ a „naturálně může cvičit jenom blbec“ . A když se pak mladí začnou po dopingu shánět, jiné imbecilní fitness „celebrity“ je začnou k dopingu ochotně a pokrytecky přímo i nepřímo navádět – posílat „jen“ rozpisy, na instagramu veřejně radit užívání inzulínu a dalších látek anebo na net házet fotky s injekcí v rameni jako návod „jak na ramena“.

Každý kvalitní trenér by přitom u 100 % těchto mladých lidí dokázal najít ASI MILIÓN ZPŮSOBŮ, jak se v tomhle věku velmi výrazně zlepšit čistě a to pomocí kvalitního tréninku, periodizace, techniky️‍️, lepšího jídelníčku, kombinace suplementů atd.

Pokud s tímhle souhlasíte, PROSÍM Vás všechny o sdílení. Pojďme MLADÝM společně vysvětlit, že opravdu není normální se zajímat o doping DŘÍVE, než se vůbec naučí správně cvičit, jíst a suplementovat. A než vůbec zjistí, jak jejich tělo reaguje na silový trénink a sportovní výživu a než si vybudují svůj vlastní svalový základ. A že je úplně jedno, co říkala nějaká zfetovaná fitness „celebrita“, která by pro lajky, peníze  a ego udělala cokoliv a Vaše zdraví a Váš život je to poslední, co je zajímá.


NADCHÁZEJÍCÍ: 
vzdělávací akce

V sobotu se také uskuteční on-line webinář pro vytrvalostní sportovce: